Milanistat
Milanistat, emocionet kuqezi

Vieri: “Për kualifikin në gjysmëfinalen e Champions League zgjedh Milanin “

Pas hedhjes së shortit për çerekfinalet e Champions League, Christian Vieri ka ka ndërhyrë në mikrofonat e Bobo TV në takimin e zakonshëm, për të folur për favoritët e mundshëm për turin e ardhshëm. Ish-futbollisti argumentoi se sipas tij do të kalojë Milani, i cili do të gjendet përballë Napolit. Më poshtë fjalët e tij.

Milan, ja çfarë thotë Christian Vieri për Champions League

“Ndeshjet mes Milanit dhe Napolit do të jenë taktike, pak të mërzitshme për mendimin tim. Ata njihen, ishte më mirë të binin me një ekip të huaj. Për kualifikimin në gjysmëfinale zgjedh Milanin”.

You might also like