Milanistat, emocionet kuqezi

VIDEO – Tërbohet Leao: feston ditëlindjen nën performancën e rap

38
News

Gjatë festës për ditëlindjen e tij të 23-të, të festuar me disa ditë vonesë, Rafael Leao ka performuar edhe në mikrofon duke treguar të gjitha aftësitë e tij prej këngëtari. Portugezi ka nxjerrë edhe një album personal të quajtur ‘Beginning’.


Të gjitha imazhet dhe videot janë të mbrojtura nga e drejta e autorit për pronarët e tyre përkatës

Ju mund të pëlqeni edhe