Milanistat
Milanistat, emocionet kuqezi

(VIDEO) – Milani në rrjetet sociale – Vizita e Cardinales në Milanello

Epoka e re e Milanos nga RedBird ka filluar. Gerry Cardinale, pronari i ri i klubit, ka ndjekur dje Derbin e fituar nga skuadra e Stefano Piolit ndaj Interit, duke mbetur entuziast për spektaklin e parë në fushë. Sot i njëjti Kardinal vizitoi për herë të parë Qendrën Sportive Milanello ku pati mundësinë të takonte drejtuesit e kuqezinjve, Stefano Pioli dhe të gjithë ekipin. Kjo është video e postuar nga klubi në Twitter.

You might also like