Milanistat, emocionet kuqezi

VIDEO – Milani elozhe Tonalit: 5 gola dhe shumë momente të paharrueshme

173
News

Ndër protagonistët e sludetos Milan është padyshim titullari i mesfushës rosonere, Sandro Tonali.

Me një video në rrjetet sociale Milan ka dashur t’i thurrë elozhe mesfushorit të tij:

“Pesë gola dhe shumë momente të paharrueshme në sezonin e Sandro”.


Të gjitha imazhet dhe videot janë të mbrojtura nga e drejta e autorit për pronarët e tyre përkatës

Ju mund të pëlqeni edhe