Milanistat, emocionet kuqezi

Milan, nesër mund të fitojë Skudeton nëse … Të gjitha kombinimet

News

Milani mund të jetë 24 orë larg nga fitimi i Skudetos. Ja cilat janë kombinimet me të cilat skuadra e Piolit mund të fitojë kampionatin që nesër: nëse fiton kundër Atalantës dhe Interi humbet ose barazon kundër Cagliarit (rosonerët do të shkonin në +4 ose +5 me vetëm një ndeshje për të luajtur) ose nëse barazojnë dhe Interi humbet (Milani do të kalonte +3 ndaj Interit me përplasje direkte në favor vetëm një ditë para).


Të gjitha imazhet dhe videot janë të mbrojtura nga e drejta e autorit për pronarët e tyre përkatës

Ju mund të pëlqeni edhe