Milanistat
Milanistat, emocionet kuqezi

Merkato Milan / Ëndërrat rosonere në 7 goditje të frikshme për sezonin e ardhshëm | Të rejat më të fundit

7 në 8

Dëshirë e vjetër rosonere: Gianluca Scamacca

Një ide që ka nisur të qarkullojë javët e fundit. Gianluca Scamacca mund të largohet nga West Ham gjatë verës dhe mund të jetë një profil veçanërisht interesant për Milanin. Në kushtet e duhura, Maldini dhe Massara mund të provonin vërtet goditjen në verë.

Kthehu pas                                                                           Vazhdo duke klikuar këtu

You might also like