Milanistat
Milanistat, emocionet kuqezi

Merkato Milan / Ëndërrat rosonere në 7 goditje të frikshme për sezonin e ardhshëm | Të rejat më të fundit

6 në 8

Dëshirë e vjetër rosonere: Rasmus Hojlund

Për sulmin rosoner, që padyshim do të ketë nevojë për një qendërsulmues të ri, Hojlund do të ishte goditja perfekte. I ri, i ambjentuar tashmë në Serie A në një mjedis konkurrues si ai i Atalantës, fizik të mirë, teknikë të shkëlqyer dhe gola të garantuara, klasi 2003 ka ende kufij shumë të gjerë rritjeje. Problemi do të ishte padyshim çmimi, duke qenë se Atalanta është një dyqan shumë i shtrenjtë.

Kthehu pas                                                                           Vazhdo duke klikuar këtu

You might also like