Milanistat
Milanistat, emocionet kuqezi

Merkato Milan / Ëndërrat rosonere në 7 goditje të frikshme për sezonin e ardhshëm | Të rejat më të fundit

5 në 8

Dëshirë e vjetër rosonere: Sergej Milinkovic-Savic

Duke folur për ëndrra merkatoje, Sergej Milinkovic-Savic është sigurisht ndër emrat e parë në listën e dëshirave të Maldinit. Drejtori teknik i rosonerëve e do gjigantin serb dhe e ka ndjekur për shumë kohë. Në verë, pa rinovimin me Lazion që duket ende në det të hapur, rreshteri do të jetë një vit nga skadimi i kontratës ndaj dhe mund të largohet me shifra njerëzore. Po flasim për rreth 40 milionë: e vështirë, por jo e pamundur.

Kthehu pas                                                                           Vazhdo duke klikuar këtu

You might also like