Milanistat
Milanistat, emocionet kuqezi

Merkato Milan / Ëndërrat rosonere në 7 goditje të frikshme për sezonin e ardhshëm | Të rejat më të fundit

3 në 8

Dëshirë e vjetër rosonere: Nicolò Zaniolo

Ish-mesfushori sulmues i Romës ka qenë një nga objektivat më të rëndësishëm të merkatos Milan në të kaluarën shumë të afërt. Maldini çmendet për të dhe mund shtrohet në bisedime me Galatasaray që në verë. Zaniolo është një ide që nuk del kurrë nga moda në Milanello. Klauzola është prej 35 milionësh, por shifra edhe në këtë rast mund të jetë e negociueshme, me klasin ’99 që do të bënte karta false për të kaluar te rosonerët.

Kthehu pas                                                                           Vazhdo duke klikuar këtu

You might also like