Milanistat
Milanistat, emocionet kuqezi

Merkato Milan / Ëndërrat rosonere në 7 goditje të frikshme për sezonin e ardhshëm | Të rejat më të fundit

2 në 8

Në mesfushë: Ruben Loftus-Cheek

Mesfushori i fortë anglez klas ’96 është në largim nga Chelsea dhe mund të jetë i disponueshëm në merkato me çmim mëse të favorshëm. Milani e ndjek prej kohësh dhe Maldini në veçanti e vlerëson shumë. Profil cilësor, sasior dhe me eksperiencë, vlera e Loftus-Cheek është rreth 20/25 milionë euro, por çmimi mund të diskutohet.

Kthehu pas                                                           Vazhdo duke klikuar këtu

You might also like