Milanistat
Milanistat, emocionet kuqezi

Merkato Milan / Cardinale bën një spastrim total! Ja kush do të largohet | Më të rejat

Gjatë verës, Milani mund të pësojë një revolucion të vërtetë në merkato: ja lajmet më të fundit mbi të gjithë ata që mund të thotë lamtumirë

Pavarësisht se si do të përfundojë ky sezon, Milani do të ndryshojë shumë në merkato gjatë verës. Shumë lojtarë rosonerë janë të destinuar t’i thonë lamtumirë klubit milanist, ashtu siç do të vijnë edhe blerje të reja. Me pak fjalë, merkato e ardhshme premton të sjellë shumë gjëra të reja.

Nga ky këndvështrim, sot po bëjmë një analizë të asaj se kush mund të largohet nga Milani në fund të këtij sezoni. Dhe kujdes, sepse në listë janë edhe disa surpriza të bujshme të mundshme. Mes bigëve në pikëpyetje, shitjeve të mundshme, sakrificave të mundshme të dhimbshme dhe lamtumirës praktikisht të sigurt, ja një listë e përditësuar e merkatos Milan në dalje me të gjitha përqindjet, emër për emër .

25%

Matteo Gabbia

30%

Rafael Leao

45%

Junior Messias

50%

Brahim Diaz

50%

Ballo-Toure

55%

Alessandro Florenzi

60%

Divock Origi

70%

Yacine Adli

75%

Aster Vranckx

80%

Sergino Dest

85%

Zlatan Ibrahimovic

90%

Ante Rebic

100%

Tiémoué Bakayoko

Kjo pra, ishte lista e lojtarëve aktualë rosonerë që mund t’i thonë lamtumirë Milanit gjatë merkatos së ardhshme verore. Por lajmet e tregut nuk mbarojnë akoma këtu, përkundrazi. Çmenduria Maignan, goditja Nelson: tani po kërcejnë lajmet e rënda! <<<

You might also like