Milanistat, emocionet kuqezi

Jori Delli tifozja e Djallit që voton për Leao – FOTOT

News

Milani luan për Skudeton me Interin në dy ndeshjet e fundit, duhen katër pikë për sigurinë e sipërmarrjes dhe rosonerët mund të mbështeten edhe te një tifoz më shumë: Jori Delli.

Showgirl-i seksi është një tifoze e madhe e Djallit dhe së fundmi, duke iu përgjigjur pyetjeve të follower’sëve të saj në Instagram, ka zbuluar se cili është i preferuari i saj mes futbollistëve të Piolit: Rafael Leao, vendimtar me golin dhe asistet e tij ndaj Fiorentinës dhe Veronës.

Galeria e fotove të Jori Delli:


Të gjitha imazhet dhe videot janë të mbrojtura nga e drejta e autorit për pronarët e tyre përkatës

Ju mund të pëlqeni edhe