Milanistat, emocionet kuqezi

Ja cila do të jetë goditja në sulm e pronësisë së re | Lajmi i fundit

News

Sipas lajmeve më të fundit të merkatos, mund të jetë sulmuesi i francezëve përforcimi i madh në sulmin e pronësisë së re

Milani midis fushës dhe ngjarjeve korporative. Ëndrra skudeto është vetëm katër pikë larg, kur kanë mbetur vetëm dy ndeshje deri në fund të kampionatit, ndërkohë që fillimi i një epoke të re duket se është fare i afërt.

Një epokë e re që mund të shohë njërin mes Investcorp dhe RedBird të bëhet pronari i ri i klubit. Një kompani e re, më e pasur do të thotë të bësh ëndërra të mëdha dhe të investosh më shumë në merkato. Këtë e raporton ‘gazzetta.it’, sipas së cilës ëndrra sulmuese e Milanit që do të vijë mban emrin e Jonathan David.

Bëhet fjalë për sulmuesin e Lille që këtë sezon ka shënuar 13 gola në 36 ndeshje në kampionat, ndërsa në total ka shënuar 17 gola në 46 ndeshje. Jo keq për të qenë vetëm një klas 2000, por ‘roza’ nënvizon se emri i tij nuk është e vetmja zgjidhje për të përforcuar sulmin e Stefano Piolit.


Të gjitha imazhet dhe videot janë të mbrojtura nga e drejta e autorit për pronarët e tyre përkatës

Ju mund të pëlqeni edhe