Forca Milan, do jetë skudeto më e bukur

Mbështetja e milanistve të mëdhenj, kampionë të padiskutueshëm për Milanin e Piolit, drejt skudetos/ Nga Collovati te Cafu, një ‘juri’ shumë speciale përzgjedh titullin më surprizues të rosonerëve. Dhe Pioli mund të bëjë kryeveprën Kanë qenë protagonistët e një Milan fitues, ata e dinë se sa e vështirë është t’i lësh të gjithë pas. Megjithatë, … Vazhdoni me leximin e Forca Milan, do jetë skudeto më e bukur