Milanistat, emocionet kuqezi

Është ditëlindja e Junior Messias: urimet më të mira të klubit

News

Ishte blerja e fundit e merkatos së verës së kaluar, i ardhur pak përpara gongut, deri më tani ka realizuar gjashtë gola dhe një asist. Sot është një ditë e veçantë për Junior Messias, i cili feston për herë të parë ditëlindjen me kuqezinjtë. 31 vjeç, ashtu si 31 janë edhe paraqitjet aktuale të tij mes Serie A, Kupa e Italisë dhe Champions League. Pikërisht në Evropë – në debutimin e tij – përjetoi një nga momentet më të bukura të sezonit të tij të parë te Milan, kur shënoi në Madrid dhe mundi Atléticon falë një goditjeje të shkëlqyer me kokë. Gëzuar ditëlindjen Junior!


Të gjitha imazhet dhe videot janë të mbrojtura nga e drejta e autorit për pronarët e tyre përkatës

Ju mund të pëlqeni edhe