Milanistat, emocionet kuqezi

Ditëlindja Tonali, Milan: “Urime për një milanist special”

News

Sot është një ditë e veçantë në Casa Milan. Sandro Tonali, mesfushori i Milanit, sot mbush 22 vjeç. Ditëlindje për t’u festuar në kampin stërvitor dhe në fushë, duke qenë se në orën 20:45 është ndeshja e Bentegodit ndaj Veronës. Dhurata më e mirë do të ishte padyshim fitorja, e cila do t’i mundësonte skuadrës së Piolit të parakalonte sërish Interin në renditje. Duke u kthyer tek Tonali, ja urimet e Milanit në llogaritë e tij sociale: “Një e diel speciale për një milanist special. Gëzuar ditëlindjen, Sandro”.


Të gjitha imazhet dhe videot janë të mbrojtura nga e drejta e autorit për pronarët e tyre përkatës

Ju mund të pëlqeni edhe