Milanistat
Milanistat, emocionet kuqezi
Browsing Category

MILAN NEWS

Milan News është seksioni online i krijuar për t’i mundësuar tifozëve dhe të apasionuarve të skuadrës kuqezi të zbulojnë gjithçka që ndodh me lojtarët, ekipit dhe klubit. Seksioni Milan News i pranishëm në websitin tonë synon padyshim të jetë një nga burimet më autoritare në hapësirat shqiptare kushtuar ekskluzivisht botimit të lajmeve të futbollit të Milanit. Një botim i vazhdueshëm, i realizuar nga një redaksi serioze që ndjek vazhdimisht çështjet e ekipit.

Falë punës së kësaj skuadre, është e mundur të zbuloni edhe të rejat më të fundit nga Merkato Milan. Kjo ndihmon për ta bërë milanistat.net një faqe të përshtatshme jo vetëm për tifozët e Milanit, por edhe për ata që duan futbollin. Milan news është çelësi që përfshin lajmet në lidhje me çështjet kryesore të skuadrës kuqezi: news, rezultate, live, renditja, formacioni, zërat e merkatos, analiza. Kjo do të thotë të zbuloni dhe të jeni në dijeni të lajmeve kryesore të futbollit të Milanit, 24 orë në ditë.

Messias në lot: rrëfimi i brazilianit

Historia e Junior Messias është vërtetë ngashëryese. Braziliani i Milanit është rrëfyer duke nxjerrë në dritë edhe këtë prapaskenë Kur Milani e mbylli merkaton verore 2021 me blerjen e Junior Messias nga Crotone, më shumë se një tifoz