Milanistat, emocionet kuqezi
Shfleto Kategorinë

KRYESORE

Sarri e ëndërron, Maldini e merr!

Futbollisti dëshiron të rikthehet në Serie A. Sarri ëndërron ta marrë, por Paolo Maldini mund t’ia rrëmbejë poshtë hundës Milani mund të festojë skudeton në përfundim të një sezoni që ka marrë shumë energji dhe djemtë e Piolit po