Nga tepricë në burim: ndryshon e ardhmja e Castillejo Nga tepricë në burim: ndryshon e ardhmja e Castillejo
Nga tepricë në burim: ndryshon e ardhmja e Castillejo
Vazhdo leximin>>> Nga tepricë në burim: ndryshon e ardhmja e Castillejo
Me një Giroud më shumë | Olivier i rigjetur: “Unë dhe një Milan kështu, të gatshëm për të fituar” Me një Giroud më shumë | Olivier i rigjetur: “Unë dhe një Milan kështu, të gatshëm për të fituar”
Me një Giroud më shumë | Olivier i rigjetur: "Unë dhe një Milan kështu, të gatshëm për të fituar"
Vazhdo leximin>>> Me një Giroud më shumë | Olivier i rigjetur: “Unë dhe një Milan kështu, të gatshëm për të fituar”
Milani blindon xhevahirët e tij: pas Saelemaekers, edhe dy firma të tjera Milani blindon xhevahirët e tij: pas Saelemaekers, edhe dy firma të tjera
Milani blindon xhevahirët e tij: pas Saelemaekers, edhe dy firma të tjera
Vazhdo leximin>>> Milani blindon xhevahirët e tij: pas Saelemaekers, edhe dy firma të tjera
Porto-Milan, do të arbitrojë gjermani Brych Porto-Milan, do të arbitrojë gjermani Brych
Porto-Milan, do të arbitrojë gjermani Brych
Vazhdo leximin>>> Porto-Milan, do të arbitrojë gjermani Brych
I përkëdhelur prej vitesh, tani mund të vijë vërtet I përkëdhelur prej vitesh, tani mund të vijë vërtet
I përkëdhelur prej vitesh, tani mund të vijë vërtet
Vazhdo leximin>>> I përkëdhelur prej vitesh, tani mund të vijë vërtet
Një goditje e madhe vjen nga Liverpuli? Situata Një goditje e madhe vjen nga Liverpuli? Situata
Një goditje e madhe vjen nga Liverpuli? Situata
Vazhdo leximin>>> Një goditje e madhe vjen nga Liverpuli? Situata
Rebic, psherëtimë lehtësuese. Asnjë dëmtim i ligamenteve të kaviljes Rebic, psherëtimë lehtësuese. Asnjë dëmtim i ligamenteve të kaviljes
Rebic, psherëtimë lehtësuese. Asnjë dëmtim i ligamenteve të kaviljes
Vazhdo leximin>>> Rebic, psherëtimë lehtësuese. Asnjë dëmtim i ligamenteve të kaviljes
Është një Milan rekord: kurrë kaq mirë në epokën e tre pikëve Është një Milan rekord: kurrë kaq mirë në epokën e tre pikëve
Është një Milan rekord: kurrë kaq mirë në epokën e tre pikëve
Vazhdo leximin>>> Është një Milan rekord: kurrë kaq mirë në epokën e tre pikëve
Adli: “Nëse Maldini të thërret, s’ke pse mendohesh” Adli: “Nëse Maldini të thërret, s’ke pse mendohesh”
Adli: "Nëse Maldini të thërret, s’ke pse mendohesh"
Vazhdo leximin>>> Adli: “Nëse Maldini të thërret, s’ke pse mendohesh”
Çmimi vazhdon të rritet, por Milani do ta provojë | 1 miliard keqardhje; çfarë shpërdorimi në PSG; qendërsulmuesi i të ardhmes, ka hapje Çmimi vazhdon të rritet, por Milani do ta provojë | 1 miliard keqardhje; çfarë shpërdorimi në PSG; qendërsulmuesi i të ardhmes, ka hapje
Çmimi vazhdon të rritet, por Milani do ta provojë | 1 miliard keqardhje; çfarë shpërdorimi në PSG; qendërsulmuesi i të ardhmes, ka hapje
Vazhdo leximin>>> Çmimi vazhdon të rritet, por Milani do ta provojë | 1 miliard keqardhje; çfarë shpërdorimi në PSG; qendërsulmuesi i të ardhmes, ka hapje
Brahim Diaz i padisponueshëm | Opsionet e Piolit kundër Hellas Verona Brahim Diaz i padisponueshëm | Opsionet e Piolit kundër Hellas Verona
Brahim Diaz i padisponueshëm | Opsionet e Piolit kundër Hellas Verona
Vazhdo leximin>>> Brahim Diaz i padisponueshëm | Opsionet e Piolit kundër Hellas Verona
Tërbohet Maldini, mund t’ia rrëmbejë Kloppit Tërbohet Maldini, mund t’ia rrëmbejë Kloppit
Tërbohet Maldini, mund t’ia rrëmbejë Kloppit
Vazhdo leximin>>> Tërbohet Maldini, mund t’ia rrëmbejë Kloppit
Brahim Diaz pozitiv ndaj koronavirusit: njoftimi për shtyp Brahim Diaz pozitiv ndaj koronavirusit: njoftimi për shtyp
Brahim Diaz pozitiv ndaj koronavirusit: njoftimi për shtyp
Vazhdo leximin>>> Brahim Diaz pozitiv ndaj koronavirusit: njoftimi për shtyp
Ibrahimovic është kthyer: suedezi në dispozicion kundër Veronës Ibrahimovic është kthyer: suedezi në dispozicion kundër Veronës
Ibrahimovic është kthyer: suedezi në dispozicion kundër Veronës
Vazhdo leximin>>> Ibrahimovic është kthyer: suedezi në dispozicion kundër Veronës
Gazidis kthehet në Milano: “Nuk jam ndjerë kurrë vetëm” Gazidis kthehet në Milano: “Nuk jam ndjerë kurrë vetëm”
Gazidis kthehet në Milano: "Nuk jam ndjerë kurrë vetëm"
Vazhdo leximin>>> Gazidis kthehet në Milano: “Nuk jam ndjerë kurrë vetëm”
Rebic nuk e përfundoi stërvitjen me skuadrën Rebic nuk e përfundoi stërvitjen me skuadrën
Rebic nuk e përfundoi stërvitjen me skuadrën
Vazhdo leximin>>> Rebic nuk e përfundoi stërvitjen me skuadrën
Milan-Verona, formacioni i mundshëm i rosonerëve Milan-Verona, formacioni i mundshëm i rosonerëve
Milan-Verona, formacioni i mundshëm i rosonerëve
Vazhdo leximin>>> Milan-Verona, formacioni i mundshëm i rosonerëve
Çfarë goditjeje nga Manchester United: e fundit Çfarë goditjeje nga Manchester United: e fundit
Çfarë goditjeje nga Manchester United: e fundit
Vazhdo leximin>>> Çfarë goditjeje nga Manchester United: e fundit
Konfirmojnë nga Belgjika: “Djalli në sulm për mesfushorin sulmues” Konfirmojnë nga Belgjika: “Djalli në sulm për mesfushorin sulmues”
Konfirmojnë nga Belgjika: "Djalli në sulm për mesfushorin sulmues"
Vazhdo leximin>>> Konfirmojnë nga Belgjika: “Djalli në sulm për mesfushorin sulmues”
Lucca, Piza vendos çmimin | Edhe Juve dhe Inter ndjekin futbollistin Lucca, Piza vendos çmimin | Edhe Juve dhe Inter ndjekin futbollistin
Lucca, Piza vendos çmimin | Edhe Juve dhe Inter ndjekin futbollistin
Vazhdo leximin>>> Lucca, Piza vendos çmimin | Edhe Juve dhe Inter ndjekin futbollistin

ANALIZA JONË

Jashtë deri në janar. Operacioni në puls për Mike Maignan. Ndërkohë…

Nuk është e drejtë, nuk është e mundur! Mike Maignan i nënshtrohet një operacioni artroskopik në pulsin e majtë. Një dëmtim që vinte nga ndeshja e Liverpoolit, kur "Creed" devijoi goditjen nga njëmbëdhjetëmetërshi të Salah. Rrezet X përjashtuan një frakturë në dorë, por dhimbja nuk u zhduk kurrë plotësisht. Më pas, stafi mjekësor vendosi të vijohet me një operacion…

MILAN NEWS

MILAN SOCIAL

MERKATO MILAN

JO VETËM MILAN

AMARKORD