Milanistat, emocionet kuqezi

MILAN NEWS

Shitja Milan, prapaskena e bujshme: bashkëpunim midis Investcorp dhe ish-presidentit

Do të jetë një javë vendimtare për të ardhmen korporative të Milanit. Ka shumë lajme për zbarkimin në Itali të

Shitja Milan, Cardinale zbarkon në Milano: lëvizja e parë do të jetë… Maldini!

Ditë të nxehta për shitjen e kuotës së mazhorancës së Milanit. Tashmë duket se gjithçka është gati për ndryshimet
Adsterra Banner

OP/ ED

MERKATO MILAN

E bijshme, gjithçka ka mbaruar? As që bëhet fjalë!

Tifozët nga e gjithë bota po përgatiten të hyjnë në vorbullën e merkatos që do ta bëjë edhe më të nxehtë sezonin

Upsss… ndërhyn Galliani: një goditje për në Serie A

Me përfundimin zyrtar të sezonit, duke qenë se akti i fundit erdhi dje me finalen e Champions League, mund të

MILAN SOCIAL

Adsterra300x425 Frontpage

JO VETËM MILAN